APIE MUS

kaip atsirado Lerne deutsch in kaunas?

Vokiečių kalbą daug kas mokosi mokykloje kaip antrąją užsienio kalbą, tačiau jai nėra skiriama pakankamai dėmesio, todėl dauguma po mokyklos vos sudėlioja vieną kitą sakinį. Taip nutiko ir man. 

Svajonė kada nors išmokti šią kalbą pradėjo pildytis, kai Vokietija nusprendė atverti savo darbo rinką ir Lietuvoje vėl atsirado susidomėjimas vokiečių kalba. Apjungusi savo ilgametę patirtį organizuojant kalbų kursus, įgytą dirbant kalbų mokykloje, ir asmeninį entuziazmą išmokti kalbą, sukūriau Lerne Deutsch in Kaunas. 

Remdamasi savo patirtimi, galiu drąsiai sakyti – padėti tvirtus kalbos pagrindus galima mokantis čia, Kaune. Kompetetingi ir entuziastingi mokytojai padarys viską, kad užsikrėstumėte meile vokiečių kalbai, įvaldytumėte šnekamąją kalbą ir nuvykę į Vokietiją jaustumėtės laisvai ir drąsiai. 

O toliau viskas priklauso tik nuo Jūsų svajonės dydžio, įdėtų asmeninių pastangų ir nusiteikimo tam, kas nauja ir dar nepažinta!

AKVILĖ

mokyklos įkūrėja

MOKYTOJAI

Profesionalumas ir meilė vokiečių kalbai – tai mūsų mokytojus apibūdina geriausiai.  

Kalbos kursus veda mokytojai, sukaupę didelę patirtį mokant suaugusiuosius vokiečių kalbos.

Darbas su medikais įpareigoja nuolat tobulinti metodikas, siūlyti studentams įdomias, naujoviškas mokymosi formas – pavyzdžiui, žiūrėti su kurso tema susijusią video medžiagą, vokiškai diskutuoti apie naujienas medicinos srityje, rengti prezentacijas ir pan. 

Mokytojai savo žinias ir įgūdžius atnaujina stažuočių Vokietijoje metu.

BENDRUOMENĖ

Mūsų mokykla nėra didelė – visus studentus puikiai pažįstame ir siekiame sukurti bendruomenę, kurios nariai vienas kitą pažinotų ir dalintųsi savo patirtimis, mokantis vokiečių kalbos. 

Mūsų studentus vienija noras įgyvendinti savo profesinius tikslus: įgyti vertingą patirtį tolimesniam darbui Lietuvoje arba siekti profesinių aukštumų Vokietijoje. 

Stengiamės kurti sąlygas besimokantiesiems iš pirmų lūpų sužinoti, kaip sekasi išvažiavusiems stažuotis ir dirbti, į ką reiktų atkreipti dėmesį planuojantiems patiems išmėginti jėgas Vokietijoje. 

Įspūdžius, patirtis, sėkmes ir nesklandumus, nuotykius ir patarimus kaupsime tinklaraštyje