KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Mūsų organizuojami vokiečių kalbos kursai medikams Kaune – tai specializuoti mokymai medicinos studentams ir darbuotojams, ketinantiems stažuotis arba dirbti Vokietijos medicinos įstaigose.  

Orientuota į medikus

Mokymo programoje jau nuo pradedančiųjų lygio integruojama profesinė kalba: mokomasi pagrindinių sąvokų ir pokalbio elementų, susijusių su gydymo įstaigų aplinka, bendravimu su pacientais ir kolegomis, ligomis ir jų gydymu. Aukštesniuose lygiuose medicininei tematikai skirta mokymo dalis didėja, siekiant kuo geriau paruošti besimokančiuosius bendrauti vokiškai darbinėje aplinkoje. 

Daug praktikos

Kursų metu didelis dėmesys skiriamas praktiniam įgūdžių formavimui, klausymo suvokimo ir kalbėjimo užduotims. Profesinė kalba sistemingai dėstoma pasitelkiant specializuotą mokymo medžiagą. Dažnai naudojama vaizdo medžiaga, pasitelkiama vokiškų žiniasklaidos priemonių informacija, siekiant, kad kursų turinys būtų aktualus besimokantiesiems.

Tvirtiems kalbos pagrindams

Be abejo, svarbiausia mokymų užduotis - sukurti stiprų bendrinės kalbos pagrindą. Todėl kiekviename lygyje nuosekliai mokoma gramatikos, kalbos vartojimo, bendro pobūdžio temų pagal konkretaus lygio reikalavimus.

Kalbame vokiškai

Dalis mūsų grupių yra tarptautinės. Jose kartu sėkmingai mokosi medicinos studentai iš Lietuvos ir užsienio. Kaip mums tai pavyksta? Su studentais bendraujame tik vokiškai, net ir nuo A1 lygio! Prireikus kaip aiškinamoji kalba naudojamos lietuvių ir anglų kalbos.

“Jau nuo pat pradžių vokiečių kalbos pamokos buvo skirtos žodyno lavinimui įvairiomis temomis, pamokų metu netrūko gramatikos bei įdomesnių, ne vien vadovėlinių užduočių”.

– DEIMANTĖ