NUO KO PRADĖTI?

Nusiteikite mokytis

Norint įvaldyti naują užsienio kalbą, reikės skirti daug laiko savarankiškam mokymuisi ir namų darbams atlikti (o jų pas mus užduodama nemažai). Svarbiausia besimokant - aiškus tikslas, kur ketinate panaudoti kalbą; tikriausiai vokiečių kalba susijusi su didesnėmis svajonėmis - jos ir motyvuos viso mokymosi proceso metu!

Nuspręskite dėl intensyvumo

Per kiek laiko galima išmokti naują kalbą? Mokantis įprastiniu intensyvumu, du kartus per savaitę, vienam lygiui reikės skirti vienerius mokslo metus. Tokiu būdu galima pilnai įsisavinti mokymo medžiagą, įvaldyti ir užtvirtinti žodyną bei gramatiką, užsitikrinti, kad neliks spragų. Jei norėtumėte greitesnių rezultatų, tiktų individualus mokymas pagal specialiai sudarytą programą arba intensyvus mokymas grupėje.

Pasirinkite kursų pobūdį

Norint išmokti vokiečių kalbą, galima rinktis bendrinės kalbos mokymąsi, kur bus dedamas gramatinis ir žodyno pagrindas bendravimui vokiečių kalba. Tačiau, jei planuojate savo profesinę ateitį Vokietijoje arba ketinate greitu metu vykti į praktiką šioje šalyje, rekomenduojame specializuotus kursus, kad jau nuo pradedančiųjų lygio kauptumėte kalbinius įgūdžius medicinos srityje.

Pasirinkite tinkamą lygį

Tiems, kurie kalbos mokėsi anksčiau, kartais kyla klausimas, ar labiau verta eiti į žemesnio, ar aukštesnio lygio grupę? Mūsų nuomone, mokytis neturi būti nei per lengva (nuobodžiavimas tikrai nemotyvuoja!), nei per sunku (per didelis iššūkis taip pat veikia demotyvuojančiai). Pirmosios pamokos yra nemokamos, tad galite ateiti į bet kurią dominančią grupę ir pasirinkti Jums labiausiai tinkančią.

Renkamos grupės

Informacija ir registracija į šiuo metu renkamas grupes medikams

Lygių sistema

Išsamiai apie lygius ir jų nustatymą

Kursų tipai

Plačiau apie mokymus grupėje ir individualų mokymą